ICHIP.PUN.PL

forum studentów inżynierii chemicznej i procesowej PRz

#1 2010-10-14 19:14:55

P.J.O

Administrator

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 21
Punktów :   

Regulamin Forum

Regulamin Forum Dyskusyjnego ICHIP PRZ

Regulamin
SPRAWY OGÓLNE


§ 1
Korzystanie z Forum oznacza akceptację Regulaminu. Osoby, które nie akceptują jego treści winny zgłosić to Administratorowi i zaprzestać korzystania z Forum.

§ 2
Domniemywa się zgodę na obowiązywanie regulaminu w przypadku jego milczącego przyjęcia przez użytkownika.

§3
Wszelkie naruszenia regulaminu mogą pociągać za sobą konsekwencje karne w rozumieniu działalności na forum, tzn. ostrzeżenia, bany, a nawet usunięcie konta itp.


§4
Regulamin wchodzi w życie w momencie jego ogłoszenia. To samo dotyczy zmian w jego treści.


NETYKIETA I INNE ZASADY FORUM


§1
Na forum obowiązkowo należy przestrzegać zasad netykiety. Wypowiedzi powinny być życzliwe, kulturalne, zgodne obowiązującym w Polsce prawem oraz zasadami współżycia społecznego.

§2
Forum powinno być miejscem wymiany informacji, które mogą być interesujące dla wszystkich użytkowników forum, a nie komunikacji bezpośredniej użytkowników. Sprawy prywatne należy załatwiać przez PM, albo innymi środkami komunikacji typu: gadu –gadu, skype, kontakt bezpośredni i inne.

§3
Zabrania sie wypowiadania w sposób niekulturalny, obraźliwy, złośliwy, prowokujący i szkodzący Forum. Dotyczy to także umieszczania na forum plików (w tym zdjęć) powszechnie uznanych za obraźliwe lub naruszające czyjeś dobra.

§5
Użytkownik tworzący nowy post/temat powinien przemyśleć jego lokalizację i upewnić się, czy nie dubluje danego tematu oraz czy nie odchodzi on tematyką od głównego wątku. Posty niezgodne z tematyka danego działu będą przenoszone do odpowiednich działów lub kasowane.

§6
Przypadkowe, zbyteczne lub powtarzające się posty będą usuwane. Obsługa forum może skasować część postu, jeśli część ta narusza Regulamin.

KONTA UŻYTKOWNIKÓW§7
Zabrania się posiadania mulikont (jedna osoba może posiadać jedno konto).

§8
Weryfikacją objęci będą WSZYSCY użytkownicy zarejestrowani na forum. Weryfikacja kont użytkowników zostanie przeprowadzona po przedstawieniu się użytkownika w przeznaczonym do tego temacie.

§9
Po zakończeniu procesu weryfikacji użytkownik zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy, co pozwoli mu na dostęp do całego forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
KRYSZTAŁ 3D # Róża 3D z Twoją Dedykacją RKWM1